Site Kullanım Koşulları

Lütfen sitemizi kullanamdan önce kullanım koşullarını dikkatlice okuyunuz.

www.tantitonikibris.net web sayfaları ve ona bağlı tüm sayfalar Yavuz Konnolu Sk. 11/C Ortaköy – Lefkoşa / KKTC adresindeki Suna Balman Trading Ltd. firmasının malıdır ve onun tarafından işletilir. Kullanıcılar sitede sunulan tüm hizmetleri kullanırken aşağıdaki şartlara tabi olduğunuz, sitedeki hizmetten yararlanmakla ve kullanmaya devam etmekle; Bağlı bulunduğunuz yasalara göre sözleşme imzalama hakkına, yetkisine ve hukuki ehliyetine sahip ve 18 yaşın üzerinde olduğunuzu, bu sözleşmeyi okuduğunuzu, anladığınızı ve sözleşmede yazan şartlarla bağlı olduğunuzu ve www.tantitonikibris.net sitesine girmeniz veya www.tantitonikibris.net sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

1. SORUMLULUKLAR

1.1. www.tantitonikibris.net, fiyatlar ve sunulan ürün hizmetler üzerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
1.2. www.tantitonikibris.net sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil ya da başka sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan www.tantitonikibris.net sorumlu değildir.
1.3. www.tantitonikibris.net, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihtimal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.
1.4. www.tantitonikibris.net, iş bu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteyi giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.
1.5. Kullanıcı www.tantitonikibris.net, kullanımında tersine mühendislik yapmayacağını ya da bunların kaynak kodunu bulmak veya elde etmek amacına yönelik herhangi bir başka işlemde bulunmayacağını aksi halde ve 3. kişiler nezdinde doğacak zararlardan sorumlu olacağını, hakkında hukuki ve cezai işlem yapılacağını peşinen kabul eder.
1.6. www.tantitonikibris.net, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde, işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.
1.7. Kullanıcı, www.tantitonikibris.net içindeki faaliyetlerinde, sitenin herhangi bir bölümünde veya iletişimlerinde genel ahlaka ve adaba aykırı, kanuna aykırı, telif haklarına aykırı, yasa dışı faaliyetleri teşvik eden içerikler üretmeyeceğini, paylaşmayacağını kabul eder. Aksi halde oluşacak zarardan tamamen kendisi sorumludur ve bu durumda www.tantitonikibris.net yetkilileri, bu tür hesapları askıya alabilir, sona erdirebilir, yasal süreç başlatma hakkını saklı tutar.

2. FİKRİ MÜLKİYET HAKLARI

2.1.www.tantitonikibris.net, sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi www.tantitonikibris.net alan adı, logo, ikon, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır.
2.2. www.tantitonikibris.net, sitesinde bulunan hiçbir materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz.
2.3. www.tantitonikibris.net, sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. www.tantitonikibris.net’un burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.
2.4. www.tantitonikibris.net, sitesinin ziyaret edilmesi veya bu sitedeki hizmetlerden yararlanılması söz konusu fikri mülkiyet hakları konusunda hiç bir hak vermez.

3. GİZLİLİK

3.1. www.tantitonikibris.net üzerinden kullanıcıların ilettiği kişisel bilgileri 3. kişilere açıklamayacaktır. Bu kişisel bilgiler; kişi adı – soyadı, adresi telefon numarası, cep telefonu, e-posta adresi gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi içermekte olup, kısaca ‘Gizli Bilgiler’ olarak anılacaktır.
3.2. Kullanıcı, sadece tanıtım, reklam, kampanya, promosyon, duyuru vb. pazarlama faaliyetleri kapsamında kullanılması ile sınırlı olmak üzere, www.tantitonikibris.net sahibi olan firmanın kendisine ait iletişim, portföy durumu ve demografik bilgilerini iştirakleri ya da bağlı bulunduğu grup şirketleri ile paylaşmasına muvafakat ettiğini kabul ve beyan eder. Bu kişisel bilgiler firma bünyesinde müşteri profili belirlemek, müşteri profiline uygun promosyon ve kampanyalar sunmak ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanılabilecektir.

4. KAYIT VE GÜVENLİK

4.1. Kullanıcı, doğru, eksiksiz ve güncel kayıt bilgilerini vermek zorundadır. Aksi halde üyelik sözleşmesi ihlal edilmiş sayılacak ve kullanıcıya bilgi verilmeksizin hesap kapatabilecektir.
4.2. Kullanıcı, site ve üçüncü taraf sitelerdeki şifre ve hesap güvenliğinden kendisi sorumludur. Aksi halde oluşacak veri kayıplardan ve güvenlik ihlallerinden veya donanım ve cihazların zarar görmesinden www.tantitonikibris.net sorumlu tutulamaz.

5. MÜCBİR SEBEP

5.1. Tarafların kontrolünde olmayan; tabii afetler, yangın, patlamalar, iç savaşlar, savaşlar, ayaklanmalar, halk hareketleri, seferberlik ilanı, grev, loavt ve salgın hastalıklar, altyapı ve internet arızaları, elektrik kesinitisi gibi sebeplerden dolayı sözleşmelerden doğan hak ve yükümlülükleri askıya alınır.

6. SİTEDE VE SÖZLEŞMELERDE YAPILACAK DEĞİŞİKLİKLER

6.1. Firma, dilediği zaman sitede sunulan hizmetleri ve sözleşme şartlarını kısmen veya tamamen değiştirebilir.

6.2. Değişiklikler sitede yayınlandığı tarihten itibaren geçerli olacaktır. Değişiklikleri takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.
6.3. Kullanıcı, sunulan hizmetlerden yararlanmaya devam etmekle bu değişiklikleri de kabul etmiş sayılır.

Suna Balman Trading Ltd. firması, dilediği zaman bu yasak uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.